Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Slevomat

slevomat-screenshot

Výhodné nákupy služeb i zboží

V roce 2010 pod vedením Tomáše Čupra odstartovala revoluce hromadného nakupování a Slevomat od začátku kraloval mezi slevovými portály nabízející širokou nabídku lokálních služeb, pobytů i zboží. 

V roce 2017 vnímáme, že naše mise není jenom přinášet zákazníkům cenově výhodné nabídky, ale hlavně inspiraci a nové nápady, jak trávit čas, co nového poznat, kam vycestovat a čím obdarovat své blízké. Chceme se stát místem, kam se naši uživatelé budou vracet za inspirací, jak trávit volný čas. 

Slevomat je místem, kde více než 1,3 milionu registrovaných zákazníků hledá inspiraci na nové zážitky v podobě služeb i zboží. Každý den spouští ve spolupráci s obchodními partnery přes 200 nových nabídek. Firmám, jež uveřejňují svou akci, pomáhá Slevomat ke zviditelnění, okamžitému prodeji i vyplnění kapacit. Slevomat dokázal jako nejrychleji rostoucí firma českého internetu dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za necelé čtyři roky od svého vzniku. O zákazníky a obchodní partnery pečuje tým 200 kolegů, kteří se stejně jako Slevomat řídí mottem Cesta k zážitkům.

www.slevomat.cz
www.zlavomat.sk

volná místa:
www.slevomat.cz/prace

facebook:
www.facebook.com/slevomatlive
www.facebook.com/slevomat

Twitter: slevomat