Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Biano

KRÁSNÉ BYDLENÍ ZAČÍNÁ NA BIANU

Biano je unikátní online platforma, která od roku 2015 inspiruje tisíce lidí při renovacích nebo stavbách bytů a domů. Pomáháme lidem vytvářet neobyčejné interiéry a spojujeme je s profesionály, kteří jim plní sen o bydlení.

Při zařizování vlastního bydlení jsem si uvědomil, jak těžké je vyhledat na internetu opravdu kvalitní a reálné inspirace k novému bydlení a následně ty správné odborníky na realizaci. To chceme změnit.
— Jan Davídek, náčelník Biano.cz

Biano nabízí stovky podnětů ke zkrášlení bytu, domu, zahrady nebo kanceláře a umožňuje si vybrané produkty rovnou zakoupit u některého ze stovek registrovaných e-shopů. Při stavbě či rekonstrukci se můžete inspirovat z více než 70 000 realizací interiérů i exteriérů od předních českých designerů a architektů, které lze díky Biano napřímo oslovit. Výhodou je přehledné zařazení produktů do kategorií a možnost filtrace.

Naším posláním je přinášet uživatelům inspiraci z celého trhu a vizualizaci rozličných řešení v reálném prostředí. Připravujeme také řadu zajímavých funkcí, jako využití prostorové orientace nebo náhledy produktů přímo ve vašem bytě.

Na konci roku 2016 jsme začali inspirovat i na Slovensku, v Holandsku a v roce 2017 připravujeme vstup do dalších zemí.

Nechte se inspirovat fotografiemi interiérů od architektů, designérů a studií a zároveň objevte přes 350.000 produktů pro vybavení lepšího bydlení.

 

www.biano.cz - www.biano.sk - www.biano.nl - www.biano.ro
Facebook: bianocz